BATIKENT-YENİMAHALLE – ANKARA LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

BATIKENT-YENİMAHALLE – ANKARA LAZER EPİLASYON

BATIKENT-YENİMAHALLE – ANKARA LAZER EPİLASYON

Ankara
yaşayanlarıyla ve yaşananlarıyla tam bir metropol şehir konumunda bulunmaktadır. Ne kadar metropol ve Türkiye'nin en büyük şehirlerinden biri bile olsa insanların problemleri çok fazla değişiklik göstermiyor. Sabit kalan en büyük sorunlardan bir tanesi ise istenmeyen tüy sorunu. Sadece kadınların problemi değil istenmeyen tüyler birçok insanın problemi. Ya hormonsal değişiklikler sonucu oluşan ya da doğuştan genetik aktarım olarak oluşan bir problemdir istenmeyen tüyler.


Batıkent-Yenimahalle'deki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon


Tarih boyunca da istenmeyen tüylerden kurtulmak için bir sürü metot denenmiştir. Ama sanırım en etkilisi ve kesin sonuç getiren metot ise lazer epilasyondur. Lazer epilasyon gittikçe daha da yaygınlaşan bir uygulama haline dönüşmekte yavaş yavaş. Bu uygulama diğer çağ dışı kalmış uygulamaların yanında daha masrafsız ve daha acısız bir yerde durmakta. Yazımızın başında Ankara'dan bahsetmiştik.

Ankara'da lazer epilasyon uygulamasını yapan en gözde bölgeler ise Batıkent ve Yenimahalle bölgeleri. Bu bölgelere diğer bölgelere nazaran talep daha yoğun bir şekilde bulunmaktadır. Bu yoğunluğun başlıca sebeplerinden bir tanesi de uzman doktor kadroları. Unutmamız gereken en önemli noktalardan bir tanesi de lazer epilasyonu yasal olarak bir tek uzman doktorların yapabildiğidir. Uzman doktorlar harici lazer epilasyonu yapmak kesinlikle ve kesinlikle yasal olarak yasaktır. Sizler sağlığınızı ciddiye alıyor iseniz uzman doktorlar harici lazer epilasyondan uzak durunuz. Lazer epilasyon diğer uygulamalardan farklı olarak sizleri sonsuza kadar istenmeyen tüylerden kurtarır. Bir nevi sizlere yeni bir vücut verir.

Diğer bir hatırlatmada lazer epilasyonda in dirim ve ya kampanya gibi şeylerde kesinlikle yasal değildir. Çünkü sizler müşteri değil danışan birer hastasınız. Lazer epilasyonda ticaret değil tedavidir. Bu arada Ankara Batıkent ve Yenimahalle deki doktorlara başvurduktan sonra aldığınız test sonuçlarını tanıdığınız uzman bir doktor eşliğinde kontrol edebilirsiniz.

Böylelikle aklınızı kurcalayan hiç bir şey kalmaz. Bu sayede lazer epilasyonunuzu gönül rahatlığıyla yapıp istenmeyen tüylerinizden ömür boyu kurtula bilirsiniz. Siz ve sevdikleriniz her şeyin en iyisine layıksınız bu yüzden kendiniz ve sevdikleriniz için en iyisini isteyin. Size ve sevdiklerinize iyi günler dileriz.

Petunya Güzellik Salonu

Sincan

PETUNYA GÜZELLİK & KUAFÖR SALONU "Her Kadın Çiçektir Bakım İster" sloganıyla 8 Mart 2016'dan beri Sincan merkezde SADECE BAYANLARA ÖZEL, Tamamı bayan personelimizle Güzellik & Kuaför Salonu olarak hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz, müşteri memnuniyeti, sağlığı, güvenliği, ihtiyacı olan hizmeti profesyonelce alabilmesi için güler yüzlü, tecrübeli ve alanında uzman, deneyimli kadromuz ile hijyenik bir ortamda sağlıktan ve doğallıktan ödün vermeden, yüksek kalite ve standartlarda güzelliğinize güzellik katmak esas HEDEFİMİZDİR.

Gelişmiş cihaz teknolojisi ve cilt bakım ürünleri ile güzelliğinizi ve mutluluğunuzu kalıcı kılmak için BİZ BURADAYIZ...

Yakınımızda katlı otopark vardır. Salonumuz 1.katta olup bekleme ve sigara bölümümüz vardır.
Sincan merkezde cadde üzerindeyiz ulaşım sıkıntısı yoktur.
Salonumuza 10 yaş üzeri erkek alınmamaktadir.

Kişiye özel tek kullanımlık ağda, manikür, pedikür, işlemleri tercihinizdir.
Salonumuzda gelin, kına nişan türban tasarımı yapılmaktadır.devamını oku...
Adres: Atatürk Mah. Ankara Cad. 52/3 Sincan - Ankara
Batıkent-Yenimahalle'deki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon