Ankara Masaj - Yağ Kırma

Masaj - Yağ Kırma Ankara Güzellik Merkezleri

YAĞ KIRMA MASAJ

Yağ kırma masajı, bel, karın, göbek ve çevresi, kalça, basen yağlarının eritilmesi için yapılan masaj çeşididir. Bir de göğüslere de bu yöntem uygulanabilir. Sarkan göğüslerin toparlanması ve dolgunluk kazanması için Yağ kırma masajı yapılmaktadır. Yağ kırma masajı hafta içerisinde en fazla 2 kere yapılması gerekir. Yağ kırma masajının etkisi yüzeysel değildir. Cildin alt ve or...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Premium Masaj - Yağ Kırma

VIP+ Masaj - Yağ Kırma

toplam 7 sonuç bulundu.
1 - 7 arası gösteriliyor.
Masaj - Yağ Kırma Ankara Güzellik Merkezleri

YAĞ KIRMA MASAJ

Yağ kırma masajı, bel, karın, göbek ve çevresi, kalça, basen yağlarının eritilmesi için yapılan masaj çeşididir. Bir de göğüslere de bu yöntem uygulanabilir. Sarkan göğüslerin toparlanması ve dolgunluk kazanması için Yağ kırma masajı yapılmaktadır. Yağ kırma masajı hafta içerisinde en fazla 2 kere yapılması gerekir. Yağ kırma masajının etkisi yüzeysel değildir. Cildin alt ve orta tabakasına kadar inmektedir. Kasları çalıştırıp dolaşımı hızlandırıyor. Yağların eritilmesi için ideal bir yöntemdir. Ancak Yağ kırma masajı tek başına yeterli olamayabilir. Kişi beslenme tarzını değiştirmeli, gün içerisinde yaşam tarzında daha fazla hareket etme alışkanlığını kazanmalıdır.

Yağ kırma masajı yapılırken zayıflamayı hızlandıracak etkide bir krem sürülmektedir. Bu krem derinin altına nüfus edip yağ tabakalarını erimesine katkısı çoktur.

Yağ sorunun yaşanılan bölgeye Yağ kırma masajı yaptırılabileceği gibi tüm vücuda da yaptırılabilir. Bu durumda bölgesel masaj yaklaşık 30 dakika kadar sürerken tüm vücuda yapılan masaj uygulaması yaklaşık 60 dakika sürmektedir.

Yağ Kırdırma Zararları

Olması gereken kiloya spor, diyet gibi aktiviteler ile ulaşıp da karın bölgesindeki, basen bölgesindeki, kollardaki yağlardan kurtulamayan kişiler bölgesel incelme yöntemleri arayışına girmektedir. Bunların başında Yağ kırma masajı gelmektedir.

Bu yöntem herkese uygulanabilir. Ancak özel durumda olan kişilere uygulanması Yağ Kırdırma Zararlarının ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Özel durumda olan kişiler, ciddi sağlık sorunu olan kişilerdir. Mesela kalp damar hastalığı olan, yüksek tansiyon sorunu olan, diyabet hastaları, platin takılmış olan kişiler, çok yakın bir zamanda ameliyat olmuş kişiler.

Yağ Kırdırma Zararları bu durumdaki kişilerde risklidir. Dolayısı ile sağlıklı kişilerde zararları sıfırdır. Sadece yan etkisiz vardır. O da geçici kızarıklıktır. Birde kaslarda ve kemiklerde görülen hamlama etkisi. Çünkü işlemden sonra kasların çalıştırılmasından dolayı hamlama hissi oluşmaktadır. Ancak hepsi geçicidir.

Yağ Kırdırma Fiyatları

Bu yöntem bütün vücudun ya da bölgesel olarak incelme sağlar. Aynı zamanda kişinin yorgunluğunu atlatması için de idealdir. Yağ Kırdırma Fiyatları piyasada yapılan araştırma sonucunda ortalama fiyatlar belirlenmiştir. Bölgesel olarak yapılan işlem 30 dakika sürmektedir. Ücreti ise 35 TL'dir. Bütün vücut için ücret 105 TL'dir. Yağ kırma masajı oldukça ekonomik bir uygulamadır. Dolayısı ile öğrenci, memur, işçi, işsiz kısacası herkes yaptırabilir. Ancak bu yöntemde bol zamana ihtiyaç duyulmaktadır. Yani 1 seans ya da 3 seans gibi kısa sürelerden bahsetmek mümkün değildir. Daha uzun zamanda sabırlı olmak sonuç alınmasını sağlar.

Soğuk Lipoliz

Bu yeni teknik ile yağlardan kurtulmanın yolu yağları soğutarak parçalamaktan geçmektedir. Yani yağ hücrelerini aniden soğutarak dondurmaktadır. Böylece çok soğukta yağ hücrelerinin yapısı bozularak parçalanır ve vücuttan atılır. Oldukça etkili bir yöntemdir. Vücutta aşırı yağlanma olan bölgeye uygulanmaktadır. Soğuk Lipoliz işlemi esnasında kişi son derece rahattır. Anestezi tarzı işlemler uygulanmaz.

Kavitasyon

Yağ hücrelerine gönderilen ses frekansları sayesinde parçalanma sağlar. İlk uygulamadan itibaren sonuçlarını görmek mümkündür. Karın, göbek, kalça, basen gibi en fazla yağlanma sorunun yaşandığı bölgelere uygulanmaktadır. Kadın ya da erkekler Kavitasyon tekniği ile incelebilir. İşlem teknolojik cihaz ile gerçekleştirilmektedir.

Sadece kronik rahatsızlıkları olan kişiler Kavitasyon tekniğini kullanamaz. Mesela kalp rahatsızlığı olan, gebeler, kanser hastaları, açık yarası olan kişiler…

Göbek Eritme Masajı Nasıl Yapılır?

Zemine sırt üstü yat. Masajın en önemli unsuru eller işleme hazırlamak için ısıtılır. Tek el göbeğin tam ortasına düz şekilde konur ve yuvarlak şekilde hareket ettirilir. Küçük dairesel hareketler giderek büyümelidir. Göbek bölgesinin ısınması işlemin başarılı olduğunu göstermektedir. Bu işlem 5 dakika kadar yapılmalıdır.