Ankara Ağda - Tüm Bacak

Ağda - Tüm Bacak Ankara Güzellik Merkezleri

TÜM BACAK AĞDA

Tüm bacak ağda uygulaması kadınların sıkça yaptırdığı bir işlemdir. Temel nedenleri arasında güzelleşmek ve bakımlı olmak vardır. Tüm bacak ağda nasıl yapılır? Tüm bacak ağda fiyatları ne kadar? Tüm bacak ağda yapmanın püf noktaları nelerdir? Gibi sorular çoğu kadın için önemlidir. Çünkü epilasyon için ayrılan günler kadınlar için korku dolu ve acılı saatleri içermektedir....
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Premium Ağda - Tüm Bacak

Sıla Zengin Güzellik Salonu Bağlıca
Zeynep Gökgöz Güzellik Gölbaşı

VIP+ Ağda - Tüm Bacak

toplam 45 sonuç bulundu.
1 - 30 arası gösteriliyor.
Ağda - Tüm Bacak Ankara Güzellik Merkezleri

TÜM BACAK AĞDA

Tüm bacak ağda uygulaması kadınların sıkça yaptırdığı bir işlemdir. Temel nedenleri arasında güzelleşmek ve bakımlı olmak vardır. Tüm bacak ağda nasıl yapılır? Tüm bacak ağda fiyatları ne kadar? Tüm bacak ağda yapmanın püf noktaları nelerdir? Gibi sorular çoğu kadın için önemlidir. Çünkü epilasyon için ayrılan günler kadınlar için korku dolu ve acılı saatleri içermektedir. Tüm bacak ağda ile bakımlı olmanın yanı sıra pürüzsüz bir cilt isteyenler sıkça başvurmaktadır.

Kadınlar bakımlı olmak için yaptırdıkları ya da yaptıkları pek çok işlem vardır. Ama en önemlisi istenmeyen tüylerden kurtulmaktır. İstenmeyen tüyler, kadınların yaşam kalitesini önemli derecede etkileyen bir sorundur. Tüm bacak ağda yapmak tüylerin bir kısmının temizlenmesidir.

Tüm bacak ağda yaparken acıyı azaltmak için püf noktalarına dikkat etmek gerekir. Çünkü epilasyon işlemini belirli aralıklarda, ömür boyu yapmak gerektiğinden dolayı püf noktaları bu işlemi kolaylaştırmayı sağlamaktadır. İşte püf noktaları:

Tüm bacak ağda işlemine başlamadan önce yapılacak bölgenin terli ya da nemli olmaması gerekir. Dolayısı ile yıkamak ardından güzelce kurulamak gerekir. Böylece bütün kıllar aynı boya gelerek epilasyonda kolayca alınmasını sağlar.

Tüm bacak ağda işleminin verimli olabilmesi için cilde pudra sürmek gerekir. Hem cildin terlemesini önler. Hem de kılların alınmasını sağlar.

Tüm bacak ağda için ağda bantları kullanılıyorsa geniş bantlar yerine dar bantlar kullanılması gerekir. Çünkü geniş bantları ciltten çekmek zor, acı verici ve kıl ve tüylerin kırılması gibi olumsuzluklara neden olur. Ancak dar bantları ciltten çekmek kolay, acısı az ve kılların kökünden çıkmasına neden olacaktır.

Kıllar ya da tüyler çok uzunsa kısaltmak gerekir. Bunun için makas yardımcı olacaktır. Çok uzun kıllar ya da tüyler acıyı artırır.

Tüm bacak ağda işleminde kıllar sert ve kalın olduğundan oldukça zorludur. Dolayısı ile işlem için sıvı ağda kullanılıyorsa kılların yönüne göre sürmek gerekir. Ciltten çekerden tersine doğru bir hareket izlemek gerekir.

Tüm bacak ağda sonrasında cilt hassaslaşabilir. Nemlendiriciler ile ciltte oluşan hassaslaşma durumu azaltılabilir.

Tüm bacak ağda uygulaması tamamlandıktan sonra yirmi dört saat geçmesi gerekir. İşlem gören cildi dinlendirmek en iyisidir. Dolayısı ile süre sonrasında cildi zorlamadan ve fazla ovuşturmadan uygulanacak peeling işlemi ile gözenekler açılır. Böylece tekrar uzayacak olan kılların deri yüzeyine çıkması sağlanır.

Ankara güzellik salonları, Ankara güzellik merkezleri Tüm bacak ağda fiyatları için 19, 90 TL ila 69, 90 TL arasındadır. Ankara güzellik salonlarında sadece Tüm bacak ağda işlemi yapılmaz. Kadınların çoğu kendini güzel hissetmek için tercih ettiği yerlerdendir. Dolayısı ile Tüm bacak ağda fiyatlarını araştırırken kendilerini rahat hissedebilecekleri ortamlar olmasına da özen gösterirler. Tüm bacak ağda fiyatlarının ucuz olması kaliteden ödün verildiği anlamına gelmez. Ankara güzellik salonları epilasyon işlemi için hijyenik ortamlarda uygulanmasının yanı sıra uygulamaların pratik olanlarını uygulamaktadır. Kullanılan ağda türleri, güvenilir markaların ürünleri olması nedeni ile kaliteli hizmet sunulmaktadır. Ayrıca Tüm bacak ağda işlemi ilk başta korkutucu gibi gelse de Ankara güzellik salonlarında profesyonel eller tarafından yapılacağından uygulama kısa sürede bittiği gibi acıda oldukça aza indirilmektedir. Bu durum çoğu kadın için arzulanan bir durumdur.

Tüm bacak ağda uygulaması sonrasında rahat bir tatil geçirmek mümkündür. Giyilen elbiseler, kıyafetler ile günün her anında hazır olabilirsin. Tüm bacak ağda uygulaması uzun süreli etkisi sayesinde tatilin ya da şehir hayatının konforlu geçmesini sağlamaktadır.