Ankara Kalıcı Oje (Shellac)

Kalıcı Oje (Shellac) Ankara Güzellik Merkezleri

KALICI OJE (SHELLAC)

"Ankara'daki Kalıcı Oje (Shellac) salonları listelenmiştir. Ankara Kalıcı Oje (Shellac) salonlarını inceleyiniz."

Öncelikle kalıcı oje uygulamalarının tırnak uzatma işlemlerinden tamamen ayrı bir aşama olduğunu belirtmemiz gerek. Kalıcı oje olarak Shellac uygulanması tamamen bu konuda eğitim almış uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmelidir. Çünkü sıradan ojelerin aksine Shellac ojeler yalnızca özel UV ışıklarının altında kurumaktadır. Bu durum da zaten ojenin kalıcılığını artıran en öne...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Premium Kalıcı Oje (Shellac)

VIP+ Kalıcı Oje (Shellac)

toplam 51 sonuç bulundu.
1 - 30 arası gösteriliyor.
Kalıcı Oje (Shellac) Ankara Güzellik Merkezleri

KALICI OJE (SHELLAC)

"Ankara'daki Kalıcı Oje (Shellac) salonları listelenmiştir. Ankara Kalıcı Oje (Shellac) salonlarını inceleyiniz."

Öncelikle kalıcı oje uygulamalarının tırnak uzatma işlemlerinden tamamen ayrı bir aşama olduğunu belirtmemiz gerek. Kalıcı oje olarak Shellac uygulanması tamamen bu konuda eğitim almış uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmelidir. Çünkü sıradan ojelerin aksine Shellac ojeler yalnızca özel UV ışıklarının altında kurumaktadır. Bu durum da zaten ojenin kalıcılığını artıran en önemli özelliğidir.

Kalıcı oje olarak Shellac uygulaması renk ve görünüş olarak aslında bilinen ojelerden hiç farklı değildir ve daha uzun süre tırnaklarınızda kalır. Sıradan ojeler gibi pul pul dökülmez veya çatlamazlar.

Buna bağlı olarak da Shellac özelliğine sahip bir ojeyi sıradan yöntemlerle çıkarmak da mümkün olmayacaktır. Dolayısıyla ojenizin rengini değiştirmek istediğiniz de yine bir uzman yardımıyla bunu kolayca elde edebilir ve ojelerinizi çıkartırken tırnaklarınıza da zarar vermemiş olursunuz.

Kalıcı oje olarak Shellac özellikli bir uygulamayı tercih etmenizde ki en büyük avantaj elbette zamandan elde edeceğiniz tasarruftur. Bunun yanı sıra bazı kişilerin çeşitli nedenlerden ötürü kendi ojelerini rahat ve doğru bir şekilde uygulayamıyor olması da kalıcı ojeleri daha cazip hale getirmektedir. Tüm bunlara ek olarak manikür için harcadığınız zaman ve masraflarda büyük ölçüde azalacaktır çünkü bu uygulama sayesinde sadece 2 veya 3 hafta da bir kontrol amacıyla tırnaklarınızın bakımını yapmak yeterli olur. Aynı şekilde bu bakımlar sırasında eğer rötuşlanması gereken kısımlar da olursa uzmanınız tarafından hemen gerçekleştirilir.