Ankara Ayak Detox

Ankara Güzellik Salonları Ayak Detox

AYAK DETOX

Ayak detoxu ile vücutta biriken zararlı maddeleri dışarı atmada etkili bir tekniktir. Aynı zamanda ayakların güzel ve bakımlı görünmesi içinde kullanılan teknik; Ayak detoxu. Ayak detoxu eller ile yapıldığı gibi çeşitli makineler ve iğneler ile yapılmaktadır. Ayak detoxu esnasında parmak uçlarından topuğa kadar ayak tabanı, yanlar ve üst kısım dâhil olmak üzere çeşitli uygulamalar yapılma...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

VIP+ Ayak Detox

VIP Ayak Detox

toplam 3 sonuç bulundu.
1 - 3 arası gösteriliyor.
Ankara Güzellik Salonları Ayak Detox

AYAK DETOX

Ayak detoxu ile vücutta biriken zararlı maddeleri dışarı atmada etkili bir tekniktir. Aynı zamanda ayakların güzel ve bakımlı görünmesi içinde kullanılan teknik; Ayak detoxu. Ayak detoxu eller ile yapıldığı gibi çeşitli makineler ve iğneler ile yapılmaktadır. Ayak detoxu esnasında parmak uçlarından topuğa kadar ayak tabanı, yanlar ve üst kısım dâhil olmak üzere çeşitli uygulamalar yapılmaktadır. Uzun süreli ayakta durma ya da oturma pozisyonu ayakların şişmesine neden olur. Sıkı çalışmanın ardından geriye büyük bir yorgunluk kalır. Vücudu dinlendirmek için direkt uyuma çözüm olarak görülse de Ayak detoxu gibi farklı uygulamalar da etkili çözümler arasındadır. Vücudu dinlendiren, ayakta oluşan ödemi atan, şişmeleri indiren, estetik açıdan güzelleştiren bir uygulama olan Ayak detoxu son yılların popüler bir uygulamasıdır.

Ayak detoxu için kullanılan farklı teknikler vardır. Bunlar:

Akupunktur

İyon Ayak detoxu

Ayak pedleri

Ayak maskesi

Ayak detoxu sayesinde vücuttaki stresi, bakterileri, mantarı, ağır metalleri, ödemi, toksin gibi sorunların ayaktan pratik bir şekilde atılmasını sağlar. Ayakların parmak uçlarından başlayarak sinirleri, bağışıklık sistemi, dolaşım sistemini, sindirim sistemini, ter bezlerini harekete geçirecek şekilde masaj yapıldığı gibi yukarıda saydığımız Ayak detoxu teknikleri uygulanır. İşlem sonrasında vücudun iç sisteminin çalıştığını fark edeceksiniz.

Ayak detoxu günlük hayatta farkında olmadan da yapılan basit uygulamaları görebiliriz. Mesela ayakları ılık ve tuzlu suyun içinde bekletme işlemi sayesinde hem stresi atma da hem de kötü elektriği vücuttan arındırma işlemi olarak görülmektedir. Aslında bu uygulama bir Ayak detoxudur.

Ayak detoxu için özel donanımlardan ayak banyosu aparatının dayanılacak kadar sıcak su doldurup ayakları sokmak ayak şişme şikâyeti yaşayanlar için basit bir tedavi şeklidir.

Ayak detoxu tekniklerinden olan iyon Ayak detoxu için özel cihazlar kullanılmaktadır. Bu teknik sayesinde vücutta biriken ve ayaklardaki ağır maddelerin atılması sağlanır.

Ayak detoxu güzellik uygulaması kadar sağlığa etki eden yönlerinin keşfedilmesi ile değerli bir tekniktir. Kronik rahatsızlıklarda, migren sorunu olan kişiler Ayak detoxu yaptırmalıdır. Metabolizması yavaş çalıma sonucunda kabızlık büyük bir çileye dönüşmektedir. Kabızlık sorunu için Ayak detoxu yaptırılmalıdır. Stres, gerginlik, panik, öfke, sıkıntı, bunalım gibi ruh hali yaşayanlar için Ayak detoxu çözüm olmaktadır. Fıtık, eklem gibi ağrılar için uzmanlar Ayak detoxu tekniğini sıkça önermektedir. Kötü alışkanlıkları olanlar (alkol, sigara vb.) kurtulmak için Ayak detoxu tekniğini denemenizi tavsiye ederiz. Çalışma ortamları sağlıksız, ağır ve yeterli koşulların olmadığı ortamdaki kişiler için Ayak detoxu şarttır. Mesela kimyasal ürünlerin içerisinde çalışan kişiler, kaynak gibi ağır ortamlarda çalışan kişiler. Hamileler ayaklarında oluşan şişlik ya da ödemden şikâyetçi ise ya da şeker hastalarının ayaklarında oluşan şişiklerin tedavisi için Ayak detoxu ideal bir tekniktir.

Ayak detoxu için kullanılacak malzeme ve tekniklerin bilinmesi halinde evde de yapılabilir. Ancak bu işi uzmanına bırakmak isteyenler Ankara güzellik merkezlerine, Ankara güzellik salonlarına ayıracakları 60 dakikalık bir süre yeterli olmaktadır. Ayak detoxu tekniğinin iyon Ayak detoxu için Ankara güzellik merkezlerine mutlaka uğramak gerekir. çünkü evde yapılabilmesi için yeterli donanım ve teknik yeterli değildir. Bu yöntem içi özel cihaz kullanılmaktadır. Aynı zamanda uzman kişilere ihtiyaç duyulmaktadır. Ankara da hayat kalitesini yükseltmek için Ayak detoxu tekniği giderek yaygınlaşmaktadır. Çünkü insanlar sağlığına önem vermek için yeni nesil uygulamaları yakından takip etmektedir. Özellikle de sağlığa doğrudan etkisi olan Ayak detoxu gibi teknikleri yakından araştırıp Ankara piyasası incelenmektedir.