Ankara Aqua Ex3 Vakumlu Cilt Bakımı

Aqua Ex3 Vakumlu Cilt Bakımı Ankara Güzellik Merkezleri

AQUA EX3 VAKUMLU CİLT BAKIMI

Aqua Ex3 vakumlu cilt bakımı ile cilt bakımında yeni bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Aqua Ex3 vakumlu cilt bakımı sayesinde pek çok bakım işlemi anda yapılmaktadır. Aqua Ex3 vakumlu cilt bakımı yapılırken temizlik, onarma, nemlendirme, gözenek açma, gözenekleri küçültme, ölü deriyi soyma, cildin ihtiyacı olan mineral ve vitamin takviyesi yapılır. Ancak bütün bu işlemler ...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Aqua Ex3 Vakumlu Cilt Bakımı Ankara Güzellik Merkezleri

AQUA EX3 VAKUMLU CİLT BAKIMI

Aqua Ex3 vakumlu cilt bakımı ile cilt bakımında yeni bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Aqua Ex3 vakumlu cilt bakımı sayesinde pek çok bakım işlemi anda yapılmaktadır. Aqua Ex3 vakumlu cilt bakımı yapılırken temizlik, onarma, nemlendirme, gözenek açma, gözenekleri küçültme, ölü deriyi soyma, cildin ihtiyacı olan mineral ve vitamin takviyesi yapılır. Ancak bütün bu işlemler esnasında Aqua Ex3 vakumlu cilt bakımı özel cihazı işlemini gerçekleştirirken vakumla yaptığından cilde zarar vermez.

Cildin yıpranması, zaman içinde parlaklığını, nemliliğini kaybetmesi üzerine Aqua Ex3 vakumlu cilt bakımı en doğru çözümdür. Ayrıca her cilt tipine uygun bakım işlemi yapıldığı da unutulmamalıdır. Cilt bakımı işlemi için genellikle parmak uçları ya da avuç içi kullanılır. Ancak gözenek açmak için çoğu zaman parmak uçları yardımı cildi sıkmak yaygın yapılan bir davranıştır. Belki gözenek açılır. Ancak ciltte bıraktığı iz, tahriş ya da yıpranma durumları kaçınılmazdır. Aqua Ex3 vakumlu cilt bakımı esnasında böyle bir işlem yapılmaz. Cilt hassas olduğu için Aqua Ex3 vakumlu cilt bakımı cihazları da cildin hassas yapısına uyumludur.

Aqua Ex3 vakumlu cilt bakımı yararları şunlardır; temizlik denilince elbise, ayakkabı gibi kıyafetlerin yanı sıra tırnak, saç, diş gibi vücudun çeşitli bölgelerinin arındırılması olarak anlaşılmaktadır. Ancak eksik yapılmaktadır. Temizlik işlemine cildin de dâhil edilmesi gerekir. Kozmetik ürünleri, hava da uçuşan tozlar, egzoz dumanları, sigara dumanı vb. faktörlerden dolayı çabucak kirlenmektedir. Bu kirlerden arındırmak gerekir. Aksi durumda cilt nefes alamaz, kan dolaşımı ve oksijen dolaşımı yavaşlar. Bu duruma bağlı olarak mineral ve vitamin takviyesi yeterince ulaştırılamaz. Aqua Ex3 vakumlu cilt bakımı ile dolaşım sistemi harekete geçirilir. Böylece oksijen, mineral, vitamin hareketliliği başlar. Cildin kaybettiği sıkılık geri kazandırılır.

Aqua Ex3 vakumlu cilt bakımı kolay bir uygulamadır. Geniş yüzeyli cildi bir seans için ortalama 50 dakika gibi sürede arındırma işlemi yapılmaktadır. Cilt uzun süreli bakım yaptırılmadığından dolayı gözenek açma, yağ bezelerini temizleme, peeling gibi farklı işlemlerin yapılmasını gerektiriyorsa bu süre uzamaktadır. Aqua Ex3 vakumlu cilt bakımının etkili olabilmesi için yani cilt sorunlarını çözmesi için öncelikle bir solüsyon enjekte edilmektedir. Ancak bu solüsyon farklı maddelerin birleşiminden oluşmaktadır. Dolayısı ile her cilt tipine ya da her cilt tipine uymaz. Kişinin sorununa göre uzman kişi tarafından solüsyon cilt analiz sonuçlarına göre hazırlar.

Aqua Ex3 vakumlu cilt bakımı temiz ve sağlıklı bir cilt isteyen herkes için uygulama imkânı vermektedir. Kadın ya da erkek fark etmeksizin Aqua Ex3 vakumlu cilt bakımı yaptırabilir. Ancak henüz ergenliğini doldurmamış kişilerin mutlaka yanlarında velisi bulunmalıdır. Tek şart budur.

Aqua Ex3 vakumlu cilt bakımı yapılmadan önce cildin işleme hazır olması gerekir. Yani bir krem, kozmetik ürünü gibi kimyasalların cilde sürülmemesi gerekir. Seans başarılı bir şekilde tamamlandıktan sonra günlük işler yapılmaya devam edilebilir.

Ankara Aqua Ex3 vakumlu cilt bakımı için klinikler, güzellik merkezleri hatta hastaneler de bu işlemin hizmetini alabilirsiniz. Neden Ankara? Diye merak ediliyorsa yeniliklerin başkenti olmasından kaynaklanıyor. Yani sağlık ve kozmetik dünyasının birleştiği Aqua Ex3 vakumlu cilt bakımını güvenilir şekilde yaptırabilecekleri mekânlar ve uzmanları Ankara'da bulmak mümkündür. Ankara da Aqua Ex3 vakumlu cilt bakımı yaptıran insanların sayısı giderek artmaktadır. Çünkü yenileme, onarma gibi bakım faaliyetlerine önem veren insanlar Ankara da daha fazladır. Çünkü bu şehirde Aqua Ex3 vakumlu cilt bakımının etkileri keşfedilmiştir.