Ankara Aqua Clean

Ankara Güzellik Salonları Aqua Clean

AQUA CLEAN

Aqua clean, cilt için yapılan çeşitli bakım yöntemlerinden biridir. Aqua clean, diğer bakım uygulamalarından farkı kullanılan cihaz teknolojisi ve etki alanıdır. Aqua clean ile cildi derinden etkileyerek arınma işlemi yapar. Cildin arındırılması sayesinde pak ve parlak bir görüntü isteyenler Aqua clean bakımını tercih edebilir. Aqua clean; Aqua clean ...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Ankara Güzellik Salonları Aqua Clean

AQUA CLEAN

Aqua clean, cilt için yapılan çeşitli bakım yöntemlerinden biridir. Aqua clean, diğer bakım uygulamalarından farkı kullanılan cihaz teknolojisi ve etki alanıdır. Aqua clean ile cildi derinden etkileyerek arınma işlemi yapar. Cildin arındırılması sayesinde pak ve parlak bir görüntü isteyenler Aqua clean bakımını tercih edebilir. Aqua clean; Aqua clean teknolojik cihazı ile absorbe işleminden başka cilt soyma işlemi(mekanik) diğer adı ile mikro dermabrazyon işlemi için uygundur.

Aqua clean ile hangi etkiler elde edilmeye çalışılır?

Çeşitli bölgelerde oluşan siyah noktalardan kurtulmak

Gözeneklerin arak cildin nefes almasını kolaylaştırmak

Geniş gözenekler küçültülür

Cilt yüzeyinde renk farklılıkların giderilmesi

Aqua clean bakımı nasıl yapılır? Aqua clean cihazı bu işlem için özeldir. Çünkü cihazının başlığı cilt yüzeyine bir losyon sürerek cilde etki edecek madde yayılır. Bu maddenin ciltte emilmesi beklenir. Ardından absorbe edilerek cilt yüzeyindeki zararlı maddeler çekilerek arındırma işlemi yapılır.

Aqua clean bakımının diğer bakım yöntemlerinden farı nelerdir?

Tek seferde cildin tamamında arındırma işlemi yapılabilir.

Aqua clean cihazında vücuttaki çeşitli bölgeler ile uyumlu başlık seçeneği

Aqua clean cihazının modern teknoloji sayesinde ekranın geniş ve çözünürlüğü yüksek

Aqua clean bakımı yapılırken absorbe işlemi için değişik seviye ayarı

Aqua clean bakımı için özel karışımlı losyon kullanılmaktadır.

Aqua clean bakımı için hangi bölgelere işlem yapılabilir? Çeşitli kimyasallar, kozmetik ürünlerin kullanımı sonucunda yüz bölgesi çok çabuk parlaklığını ve canlılığını kaybeder. Yüz bölgesine etkili bir peeling yapmak için Aqua clean bakımı idealdir. Eller, kollar vb.

Aqua clean bakımı sayesinde cilt temiz bir görüntüye kavuşmasının yanı sıra yaşlanma etkileri de geciktirilmiş olacaktır. Herhangi bir enjeksiyon kullanılmadan yapılmaktadır. Böylece korkanlar, çekinenler kolayca ve güvenli bir şekilde yaptıracağı bakım türüdür. Aqua clean bakımı cildi hassaslaştırmadan, kontrolsüz işlemlerden tamamen uzaktır. Elle yapılan bakım uygulamalarında bile cildi zorlamak, tahriş etmek kaçınılmazken Aqua clean bakımında hassas ayarlı cihazlar sayesinde böyle etkiler görülmez. Aynı zamanda hassas ayarlı cihazlarda losyon maddesi azar azar işlemin tamamına yayılarak salınmaktadır. Böylece işlem oldukça profesyonel ve kademe kademe ilerleme sağlanır.

Aqua clean bakımına başlamadan önce cilt analizi yapılır. Hangi cilt tipine sahip olduğu belirlenir ve tedaviye başlanır. Cilt tipi bu bakım çeşidinde önemlidir. çünkü her cilt tipine göre Aqua clean bakımı losyonu hazırlanmaktadır.

Aqua clean bakımı seansı 15 ya da 20 dakika kadar kısa sürede yapılmaktadır. Böylece bakım yaptırmak için uzun zaman ayırmak yerine eve dönüşte yol üstüne uğrayarak Aqua clean bakımınızı yaptırıp yolunuza devam edebilirsiniz. Ülkemizde özellikle Ankara da kadınların çeşitli kozmetik uygulamalarına ilgi göstermesi Aqua clean bakımına kısa süre içinde keşfedilmesini sağlamıştır. Çalışan kadınlar kendilerine bakım ve özen göstermesi durumu artık sıradan bir duruma geldi. Ankara gibi gelişmiş şehirlerde ev hanımları da bakımlarına büyük titizlik göstermektedir. Sosyal medyanın yaygın kullanılmaya başlanması bakım yapmayı gerektiren en büyük faktör olmuştur. Her özel an sosyal medyada paylaşıldığından fotoğraflarda kusursuz bir görüntü elde etmek son derece önemlidir. Fotoğraf filtreleri bu konuda çok ön planda olsa da artık ünlülerin makyajsız ya da filtresiz fotoğraflarının yüksek like almasından dolayı artık filtre de etkisini kaybetmiştir. Aqua clean bakımı sayesinde hem doğal hem de pürüzsüz bir cilde sahip olmak mümkündür. Sosyal medyaya atılan fotoğraflar çok like toplayacaktır. Hem de filtre vb. uygulamalar kullanılmadan doğal güzellik ön plana çıkmaktadır.