Ankara Lazerle Yüz Gençleştirme

Lazerle Yüz Gençleştirme Ankara Güzellik Merkezleri

LAZERLE YÜZ GENÇLEŞTİRME

Lazerle yüz gençleştirme tedavisi cildin alt, orta ve üst tabakasında oluşan deformasyonları onarıp gençleştirilmesinde kullanılan yeni nesil sistemdir. Lazerle yüz gençleştirme tedavisi 60 dakika ila 120 dakika arasında yapılmaktadır. Lazerle yüz gençleştirme tedavisi sonrasında hastanın dinlenmesi gerekir. Yani işlem sonrasında oluşan kızarma, ödem gibi yan etkiler bir ay içinde normale ...
devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Premium Lazerle Yüz Gençleştirme

toplam 1 sonuç bulundu.
1 - 1 arası gösteriliyor.
Lazerle Yüz Gençleştirme Ankara Güzellik Merkezleri

LAZERLE YÜZ GENÇLEŞTİRME

Lazerle yüz gençleştirme tedavisi cildin alt, orta ve üst tabakasında oluşan deformasyonları onarıp gençleştirilmesinde kullanılan yeni nesil sistemdir. Lazerle yüz gençleştirme tedavisi 60 dakika ila 120 dakika arasında yapılmaktadır. Lazerle yüz gençleştirme tedavisi sonrasında hastanın dinlenmesi gerekir. Yani işlem sonrasında oluşan kızarma, ödem gibi yan etkiler bir ay içinde normale döner ve kişi işlerine devam edebilir. Ancak hasta sürekli cildini güneş ışınlarına karşı koruma tedbiri almalıdır. Yüz bölgesindeki aşağı doğru gevşeme, çizgi ve lekeleri yok etmek için yapılır. Teknolojinin ilerlemesi tıp dünyasındaki tedavilerin başarısını artırmıştır. Şöyle ki, modern teknikler ve insan vücudunun daha iyi anlaşılmasını sağlayan teoriler nedeni ile hastaya ameliyatsız tedavi uygulanarak ameliyatlarda elde edilen başarı yakalanmaktadır. Böylece iyileşmek için uzun bir süreye ihtiyaç duyulmaz. Bir başka avantaj yan etki oldukça sınırlıdır ve cerrahi operasyonlardaki riskler söz konusu değildir. Vücudu tamamen uyuşturmak yerine sadece gerekli görülmesi halinde bölgesel uyuşturma yapılabilir. Anti aging etkisi sayesinde yaşlanma yavaşlar.

Ameliyatsız Yüz Germe

Ameliyatsız Yüz Germe yöntemi olan ultra lift tekniği hem güvenilir hem de kolay uygulanabilir. 30 yaşından sonra ciltte başlayan deformasyondan kaynaklanan doku ve hücreler yeniler. İyileşme süresi oldukça kısadır. Yüz bölgesinde yanaklar, ağız çevresi, kaşlar, göz torbası, çene altı, boyun gibi en hassas bölgeler için ideal bir uygulamadır.

Yeni nesil tedavi sisteminde kullanılan ses frekansları deri altına ya da deri yüzeyine gönderilmektedir. Yıpranan hücreler tarafından emilen ses frekans enerjisi ısı enerjisine dönüşür. Böylece hücreler yeniden canlanır ve Kolojen üretimi başlar. Kolojen üretimi demek cildin onarılması yani gençleşmesi demektir. Ameliyatsız Yüz Germe yönteminde cerrahi müdahale de olduğu gibi herhangi bir iz, leke söz konusu değildir.

Focus Lazer Yüz Germe

Yarım saat ya da bir saat içinde cildi sıkılaştırma işlemidir. Focus Lazer Yüz Germe ultrason sistemi kullanılmaktadır. Anne karnındaki bebekleri tespit etmek için kullanılan ultrason sistemi aynı zamanda cildi germe amacıyla da kullanılmaktadır. Böylece sarkan, gevşeyen cilt toparlanarak eski haline döner. Cerrahi müdahale gerektirmeyen bir tedavi şeklidir. Ultrason frekanslarının cilde gönderilmesi için kullanılan cihazın başlığı masaj yapar gibi cildin yüzeyinde gezdirilir.

Lazerle Cilt Yenileme Zararları

Lazer sisteminin kullanıldığı cilt gençleştirme, cilt onarma işleminde işlemi homojen uygulamak gerekir. Yani cilt yüzeyi eşit derecede lazer sistemine maruz bırakılması gerekir. Cilt yüzeyinde yanıklar, izler, lekeler oluşur. Bu lekeler güneşe çıktıkça daha da kararacağı gibi cilt renginden daha açık lekeler de oluşur. Deri üzerinde farklı renk tonları kalıcıdır.

Lazerle Cilt Yenileme Zararları, uygulayan kişinin uzmanlığı ile azaltılabileceği gibi bir de hastanın dikkat etmesi gerekir. Mesela güneş ışınlarına karşı cildi koruma, gerekli bakım uygulamaları yapma gibi konularda hassas davranmak gerekir.

Ultrasonik Yüz Germe

Bu yeni sistem tedavi tarzının diğer bir adı da Ultherapy sistemidir. Etkisi uzun vadede kalıcıdır. Bunun için cildin alt tabakalarına ulaşan ses frekansları gönderilerek uygulanır. Ultrasonik Yüz Germe için gözenekler küçüldüğünden ciltte sarkma toparlanır ve sıkılaşır.

Bu teknikte kullanılan ultrasonografi ekranları bulunmaktadır. Cihazın başlığı cilt üzerinde gezdirilip yıpranmış dokular, hücreler tespit edilme kolaylığı sağlar. Böylece ses frekansları cilt tabakalarına rast gele göndermek yerine hasarlı bölgeler tespit edilir. İşlemin etki derecesi yükselmektedir.

Lazerle yüz gençleştirme tedavisinde en başarılı beş teknik şunlardır:

PRP

Mezolift

Hyaluronik aşısı

Somon DNA

Lazer lift (ultra skin, scarlet, altın iğne vb.)