Ankara Lazerle Leke Silme

Ankara Güzellik Salonları Lazerle Leke Silme

LAZERLE LEKE SİLME

Lazerle leke silme tedavisi gebelik lekeleri, güneş lekeleri, kafeola lekeler, mantar hastalıkları, çil, alerjik durumların tedavisi için kullanılan yeni nesil teknolojidir. Çeşitli sebepler sonucunda oluşan lekelere yönelik farklı lazer sistemleri kullanılmaktadır. Lazerle leke silme tedavisi için karbondioksit lazer sistemi, erbium lazer sistemi ve nd yag lazer sistemi olmak üzere farklı teknolojik yöntemler kullanılmaktadır. devamı...

Güzellik Salonu Ara

Arama Sonuçları

Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamamıştır. Lütfen tekrar arama yapınız.
Ankara Güzellik Salonları Lazerle Leke Silme

LAZERLE LEKE SİLME

Lazerle leke silme tedavisi gebelik lekeleri, güneş lekeleri, kafeola lekeler, mantar hastalıkları, çil, alerjik durumların tedavisi için kullanılan yeni nesil teknolojidir. Çeşitli sebepler sonucunda oluşan lekelere yönelik farklı lazer sistemleri kullanılmaktadır. Lazerle leke silme tedavisi için karbondioksit lazer sistemi, erbium lazer sistemi ve nd yag lazer sistemi olmak üzere farklı teknolojik yöntemler kullanılmaktadır. Lazerle leke silme tedavisi aynı zamanda kuru, yağlı ya da karma cilt tipleri için de özgün tedavi uygulanmaktadır.

Lazerle leke silme tedavisi uygulanırken lekenin durumuna göre seans sayısı belirlenmektedir. Yani eğer leke cilt yüzeyinde sadece leke olarak varsa 6 seans yeterlidir. Eğer lekeler nodüle tarzında ise seans sayıları artmaktadır.

Vücudumuzun farklı bölgelerinde oluşan lekelerin hayati riski bulunmamaktadır. Ancak görüntüyü olumsuz yönde etkilemektedir. Hatta zihinsel ve ruhsal açıdan insanları rahatsız etmektedir. Dolayısı ile lekelerin tedavi edilmesi şarttır.

Vücudumuzdaki lekelerin bir kısmı kalıtsal bir kısmı da sonra oluşur. Mesela güneş lekeleri, yaşlılık lekeleri ya da hamilelik lekeleri orta yaş ve ileri yaşlarda görülen sorunlardır. Lekeler deri üzerinde şu şekilde oluşur; derideki renk maddesi kümelenerek yoğun bulunması ile oluşur. Bu lekeler kahverengi, siyah ya da açık tonlardadır. Deri üzerinde tek tük olarak görülen lekeler normal olarak karşılanırken deri yüzeyindeki lekelere sıklaşması, sayılarının artması görünüşü etkilemektedir. Dolayısı ile kişi de saklama, gizleme zorunluluğunu oluşturmaktadır.

Lazerle leke silme tedavisi yapılırken lazer ışınlarının hedefi lekelerdir. Yani lekelerin oluşumuna neden olan renk maddesidir. Tıptaki adı olan melanin pigmentidir. Renk maddesini algılayıp ışınlar bu noktalara yoğunlaşır ve bu renk maddesi tarafından tutulur. Tutulan ışın ısıya dönüşerek oradaki hücreleri yakar. Ancak derinin dokusuna, damarlara ya da diğer deri yüzeyine etki etmediğinden dolayı güvenli bir uygulamadır.

Thulium Lazer Leke Tedavisi Fiyatları

Deri üzerinde oluşan lekeler kromozomların hasar görmesinden kaynaklanan lekeler için Thulium lazer teknolojisi kullanılmaktadır. Bu lekelerin oluşumunu tetikleyen çeşitli faktörler vardır. Gerginlik, bunalım, aşırı sıcak ve güneşli havalar. Lekelerin büyümesi ve genişlemesi ile deri kararmaya başlar.

Dolayısı ile Thulium lazer teknolojisi ile yapılan tedavi de kesin sonuç almak mümkündür. Thulium Lazer Leke Tedavisi Fiyatlarını net öğrenmek için klinikleri arayarak ya da yüz yüze konuşmak gerekir.

Lazerle Leke Tedavisi Sonrası

Lazerle leke silme tedavisi için kullanılan lazer ışınlarının ısıya dönüşmesinden kaynaklanan hafif sızı oluşur. Bu histen dolayı deri yüzeyinde geçici koyu kırmızılık oluşur. İleri seviyedeki lekeler işlem sonrasında rengi daha da kararır. Ancak doktorlar bu durumun olağan bir durum olduğunu söylemektedir. Çünkü 15 gün sonrasında kararan lekelerin rengi açılarak deri normale dönüşür. Ayrıca lekeleri tetikleyen ve leke oluşumunda en büyük etken olan güneşin ışınlarından deriyi korumak gerekir. Aksi durumda tedavi sonuç vermez.

Cilt Leke Tedavisi

Ciltte lekelerin en yoğun görüldüğü dönem sonbahardır. Çünkü yaz ayında yoğun güneş ışınlarının etkilediği cilt sonbaharda lekeler ile kaplanır. Dolayısı ile pürüzsüz ve parlak bir cilt için şu Cilt Leke Tedavisi yöntemleri tercih edilebilir; Mezolift, peeling, clearlift, mezoterapi.

Eldeki Lekelere Lazer

El üzerindeki derinin ince ve hassas yapılı olması en az yüz kadar dış faktörlerden etkilenmesine neden olmaktadır. Bunlardan biri de güneşin sebep olduğu lekeler ya da yaşın ilerlemesi ile oluşan kahverengi lekelerdir. Eldeki Lekelere Lazer teknolojisi ile tedavi edilmektedir. Üstelik bir seans ile bütün lekelerden kurtulmak mümkün olmaktadır.